Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Zante Abiye Modelleri

Posted on by Zante / Posted in Blog | 1,639 Comments

#bakirkoyabiyemagazalari

A post shared by 🌟Zante🌟 (@zantecomtr) on

Vücut tipine göre elbise seçimi

Posted on by Zante / Posted in Blog | 766 Comments
      Sizi, özel davetlerde en güzel gösterecek elbise, vücudunuza en uygun olan bir elbisedir.
Tarzımızı en iyi şekilde yansıtmak adına doğru bir elbise modeli seçmenin önemi çok büyüktür. Fakat sadece ‘doğru elbise’ değil, ‘doğru vücut tipine göre de elbise şeçmek gerekir.
Eğer vücudunuzu bilerek giyinirseniz ve sadece moda olduğu için bazı şeyleri seçmek yerine bilinçli tercihler yaparsanız mutlaka doğru seçime ulaşırsınız.
Kum saati vücut tipi (Hourglass body type): Eğer dolgun göğüslü, ince belli, iri kalçalı iseniz, kum saati vücudunuz var demektir. Bu vücut tipine sahipseniz vücudunuza oturan belinizin inceliğini vurgulayan balık elbiseler ya da basene kadar oturup aşağıya doğru uçuşan elbiseler sizi harika gösterecektir. Fakat bu tarz bir kıyafet seçtiyseniz büyük desenli değil düz renkli bir kıyafet seçmenizi öneririm. Aksi halde orantılı bile olsa bedeniniz olduğundan daha geniş görünebilir bu da sizi olduğunuzdan daha toplu gösterebilir.
Armut vücut tipi (Pear body type): Küçük göğüs kafesli, dar omuzlu, ince belli, iri kalçalı ve dolgun üst bacaklarınız var ise armut tipi vücuda sahipsiniz. Eğer bu tip bir vücuda sahipseniz, üst bedeni daha geniş alt kısmı daha ince gösterecek tarzda kıyafetler seçmelisiniz. Üst bedeni oturan ve basenden sonra bollaşan kıyafetler bu vücut tipi için idealdir. Üst bedeni drapeli altı uçuşan şifon bir kıyafet sizde güzel duracaktır.
Body Shapes
Muz vücut tipi (straighth body type): Geniş omuzlarınız, normal ya da iri göğüsleriniz, belirgin olmayan düz bir bel, dar kalçalar ve uzun bacaklarız var ise muz vücut sınıfına giriyorsunuz demektir. Atletik görünümlü bir vücut tipidir. Straplez yada askılı modeller dikdörtgen vücut tipine sahip bayanlar için idealdir. Elbisenizde çeşitli süslemeler olsun istiyorsanız omuzlar zaten geniş olduğu için üst kısmı daha da genişletecek detaylardan uzak durmak gerekir.
Elma vücut tipi (apple body type):Kısa kalın boyun, Geniş omuzlar kalın bel, dar kalçalar, geniş göğüs kafesi elma tipi vücutların belirgin özelliklerindendir. Boynunuzu daha uzun ve ince gösterebileceğiniz türde derin v yaka kıyafetler tercih etmenizi tavsiye ederim. Boyun bölgesini açıkta bırakan yaka kısmı süslemelerden uzak bir kıyafet boynunuzu daha uzun göstermenizi sağlayacaktır. Beliniz kalınsa üst bedeni oturan kıyafetlerden, kemerli modellerden kaçınmanız sizi olduğunuzdan daha ince gösterir.
Daha fazla bilgi ve size en uygun elbiseyi bulmak için, sitilistlerimizden yardım alabilirsiniz.

2014 Abiye Elbiselerde En Moda Renkler

Posted on by Zante / Posted in Uncategorized | 284 Comments

jovani-7441 Jovanimint Jovanilace

Yeni sezonda uçuşan kumaşlar, hafif parlak dokular ve pudra tonlarının yanı sıra canlı renkler ön plana çıkıyor. Narçiçeği straplez elbiseler yaz aylarının en favori tasarımlarından olacak. Bunu göğüs dekolteli göğüs kısmı taşlar ile işlenen tasarımlar mavi, zümrüt, fuşya, su yeşili ve siyah renk seçenekleri takip ediyor. Transparan ve uçuş uçuş şifon tasarımlarda bu yılın favori modelleri arasında yerini alıyor. Dantel geçen sezon oldukça modaydı. Pek çok kadın dantel abiye elbiseleri ile bir çok düğün ve davetlerde ortada salındı. Dantel tam gaz moda olmaya devam ediyor. Ancak sadece siyah olarak değil. Renklerin bu sezon moda olacağını söylemiştik. Bu nedenle renkli dantel abiye elbiseler son derece moda olacak. Özellikle size tavsiyemiz su yeşili dantel bir elbise tercihinde bulunmanız. Çünkü maviye ve yeşile dantel çok yakışıyor. Hem kısa abiyelerde hem de uzun abiyelerde renkli ve özellikle mavi ile su yeşili tonlarında dantel elbiseler muhteşem bir görüntü yaratıyor.